Page tree
  Version Published Changed By Comment Actions
CURRENT (v. 26) Thu 08 Aug 2019 10:24 Andre Klaver  
v. 25 Tue 06 Aug 2019 14:08 Andre Klaver
v. 24 Tue 06 Aug 2019 12:56 Andre Klaver
v. 23 Tue 06 Aug 2019 12:00 Andre Klaver
v. 22 Tue 06 Aug 2019 11:55 Andre Klaver
v. 21 Tue 06 Aug 2019 11:48 Andre Klaver
v. 20 Tue 06 Aug 2019 11:47 Andre Klaver
v. 19 Thu 18 Jul 2019 14:03 Andre Klaver
v. 18 Thu 18 Jul 2019 13:58 Andre Klaver
v. 17 Thu 18 Jul 2019 13:58 Andre Klaver
v. 16 Thu 18 Jul 2019 13:57 Andre Klaver
v. 15 Thu 18 Jul 2019 13:57 Andre Klaver
v. 14 Thu 18 Jul 2019 13:53 Andre Klaver
v. 13 Thu 06 Jun 2019 15:43 Raoul Teeuwen Waar naar werd gelinkt als 'intro' was de startpagina van de wiki met verwijzingen de diepte in voor IdP's en SP's: mi handiger om dat niet als 1ste link te hebben en mensen het bos in te sturen, dus ik heb die nu onderin de pagina gezet, en de video op de algemene dienstpagina als 1ste gelinked. Mss moeten we een 'echte' intro-pagina (voor SP's) maken om naar te verwijzen bij onboarding van SP's?
v. 12 Mon 08 Apr 2019 10:53 Raoul Teeuwen added some links and info for people being dropped on this page without any prior info
v. 11 Fri 19 May 2017 14:09 Raoul Teeuwen
v. 10 Fri 28 Apr 2017 09:47 Raoul Teeuwen
v. 9 Thu 09 Feb 2017 13:22 Teun Fransen
v. 8 Fri 27 Jan 2017 10:24 Teun Fransen
v. 7 Thu 29 Dec 2016 15:43 Unknown User (urn:collab:person:surfnet.nl:michael)
v. 6 Thu 29 Dec 2016 15:42 Unknown User (urn:collab:person:surfnet.nl:michael)
v. 5 Fri 09 Dec 2016 10:38 Unknown User (urn:collab:person:surfguest.nl:d09fa6a3-58f5-48a7-aa62-17f02489c888)
v. 4 Thu 08 Dec 2016 16:34 Unknown User (urn:collab:person:surfguest.nl:d09fa6a3-58f5-48a7-aa62-17f02489c888)
v. 3 Wed 07 Dec 2016 15:09 Unknown User (urn:collab:person:surfguest.nl:d09fa6a3-58f5-48a7-aa62-17f02489c888)
v. 2 Wed 07 Dec 2016 14:52 Unknown User (urn:collab:person:surfguest.nl:d09fa6a3-58f5-48a7-aa62-17f02489c888)
v. 1 Wed 07 Dec 2016 14:52 Unknown User (urn:collab:person:surfguest.nl:d09fa6a3-58f5-48a7-aa62-17f02489c888)

Return to Page Information